• Elmalı Mah.Cumhuriyet Cad. No 48 Muratpaşa-Antalya
  • info@antalyadovmesilme.net

+90 532 637 4596

Renkli Dövme Silme

Renkli Dövme Silme

Renkli Dövme Sildirme Antalya

Antalya Renkli Dövme Silme

KIRMIZI RENKLİ DÖVME SİLDİRME

Dövme silme işleminde kullanılan PiCO WAVE LAZER, silinecek olan dövmenin rengine odaklanır ve renk pigmentlerini parçalayarak vücudun kendi sisteminden atmasını sağlar. Bu nedenle yapılan dövmenin rengiyle ten renginin yakınlığı da önem arz eder. Açık tenli kişilerde kırmızı renkli dövmeleri silmek koyu ten rengine sahip kişilere oranla daha kolaydır. Kırmızı renge karşı en etkili yöntem PİCO WAVE LAZER Lazer’dir, ancak koyu tenlerde bu lazerin etkilerine karşı çok hassas olmak gerekir. 

SİYAH RENKLİ DÖVME SİLDİRME

Siyah renkli dövmeler, lazer ışınları tarafından en kolay görülen ve atış yapılanlardır. Ten renginden en net şekilde ayrılan bu rengi silmek için PİCO WAVE LAZER 1064 nm kullanılmaktadır. Zaman içinde teknoloji gelişmiş olsa da yıllar öncesinde bile siyah, herzaman en kolay silinen renktir

MAVİ RENKLİ DÖVME SİLDİRME

Koyu mavi ve lacivert renkli dövmeleri silmek için siyah renkli dövmelerde kullanıldığı gibi PİCO WAVE LAZER 1064 nm kullanılır. Bu renge sahip dövmelerin vücuttan atılması siyah renkliler kadar kolay değildir fakat kullanılan yöntem, silme işlemi için oldukça etkilidir.

YEŞİL RENKLİ DÖVME SİLDİRME

Yeşil renkli dövmeleri sildirmek açık mavi renkli dövmelerle birlikte en zor silinen renklerdir. PİCO WAVE LAZER 694 nm ve PİCO WAVE LAZER 755 nm, yeşil renge karşı en etkili yöntemdir. Kırmızı renkte olduğu gibi bu uygulamalar da yeşil renge karşı duyarlıdır PİCO WAVE LAZER  1064 nm kullanılır. Bu renge sahip dövmelerin vücuttan atılması siyah renkliler kadar kolay değildir fakat kullanılan yöntem, silme işlemi için oldukça etkilidir.