• Elmalı Mah.Cumhuriyet Cad. No 48 Muratpaşa-Antalya
  • info@antalyadovmesilme.net

+90 532 637 4596

Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı Makyaj Silme

Antalya Kalıcı Makyaj Silme

Antalya Kalıcı Makyaj Silme

Malesef son yıllarda yanlış yapılan uygulamalarla kaşlarını sildirenlerin sayısı azımsanacak gibi değil! Yanlış yöntemler, kullanılan kalitesiz malzemeler ve işinde yetkin olmayan kişilerce uygulanan işlemler, yüze uygun olmayan şekilde ve renkte kişiyi mutsuz eden kalıcı makyaj sonuçlarını doğurabiliyor. Kaşlara uygulanan boyalar zamanla cilt tarafından dışarı atılsada beklemek istemeyenler için kaş silme işlemi yapılmaktadır.

En çok sorulan sorulardan biri kaç seansta sonuç alırım sorusudur ancak sildirmek istediğiniz uygulamanın ne kadar zaman önce yapıldığı, uzmanın derinin hangi katmanına, hangi ürün ile uygulama yaptığını bilmediğimiz için net bir seans sayısı vermek mümkün değildir. Silme uygulaması esnasında deriden çıkan renk pigmentlerini görmeniz mümkün olmaktadır.

Kaş silme İşlemlerinde,

* Su bazlı Microblading boyası için 2 Seans Garantisi veriyoruz

* Dövme (Tattoo) boyasıyla yapılmış hatalı işlemler ise daha fazla seans isteyebilir.

* Pico Wave Laser işlemler sonrası herhangi bir iz, kabuklanma, yara olmaz. Günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

* Kaş kıl köklerine (Foliküllerine) herhangi bir etkisi olmaz, dolayısıyla dökülmeler yaşanmaz

* Pico Wave Laser sadece boya odaklı çalışır.

* Solüsyon veya removal adı altında yapılan işlemler gibi deride deformasyon, renk değişikliği ve deride çökmeler gibi lezyonlar oluşmaz.

* Pico Wave Laser teknolojisinde acı hissi önceki nesil cihazlara göre çok azdır ve işlem öncesi anestezik krem uyguluyoruz

Antalya Kalıcı Makyaş Silme , Antalya Microblading Silme , Antalya Eyeliner Silme

Diğer tüm dövme türleri ile birlikte kalıcı makyaj silinmesinde de Pico Wave Lazer etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Kalıcı makyaj silme işlemi diğer lazer türlerinde çok daha uzun seanslar uygulanırken, pikosaniyeli lazer ile bu işlem için daha az seans yeterli görülmektedir. Q-Switched lazerler bir pigment parçasını çakıl taşlarına parçalayabilirken pikosaniyeler içinde atılan enerji ile bu çakıl taşları kum kadar küçük parçalarına ayrılabilmekte ve çöpçü hücreler aracılığı ile çok daha kolay temizlenebilir hale gelebilmektedir.

Kalıcı makyajı sildirme, kalıcı makyaj yapmak gibi değildir.  Tecrübesiz, ne olduğu belli olmayan asit içerikli ürünler ile sildirme yapmak cilde geri dönülmez hasarlar bırakabilir.

Kalıcı Makyaj silme işlemlerinde kullanılan solüsyon veya removal adı altında ki ürünler TCA Dediğimiz ve içerinde %70 Trikloroasetik Asit içeren ve ciltte hasarlara yol açan ürünlerdir.

  Bu hasarlar şunlardır;

-Scar (yara) izi

-Ciltte çökme

-Pigment kaybı

-5-6 seans tan sonra bile renkte bir açılma olmaması.